دمنوشدارو

درباره ما

فروشگاه دمنوشدارو

با پیشرفت گسترده فناوری اطلاعات شیوه خرید کالا تفاوت بسیار زیادی نسبت به 5 سال گذشته کرده است. امروزه زمان ارزشمندترین فاکتور محسوب میشود و خرید اینترنتی با هدف کاهش زمان و هزینه بهترین راه حل دنیای دیجیتال است.

دمنوشدارو نیز همواره برای رضایت خاطر مشتریان در تلاش بوده تا آنها بتوانند پیش از خرید با کسب اطلاعات لازم بهترین تجربه ی خرید اینترنتی را داشته باشند.

دمنوشدارو به صورت روزانه آپدیت می شود و محصولات جدید در آن قرار می گیرد. به شما توصیه می کنیم با عضویت در سایت و بازدید دوره ای از اخبار سایت و محصولات جدید مطلع شوید.

لازم به ذکر است تمامی محصولات ارائه شده در دمنوشدارو ربوط به نیوشا نیک و با علامت تجاری آن بوده است، که مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آن پرداخت و قیمت ها با احتساب مالیات در سایت درج شده است.

مشاور ارشد دمنوشدارو

مهدی مختاری، مشاور ارشد و متخصص و مدرس طب سنتی سایت دمنوش دارو که 5 سال به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای در زمینه طب سنتی(گیاه شناسی ) و زبان شناسی سابقه دارد. همچنین مدرک دانشگاهی تخصصی (علوم پزشکی شهید بهشتی، آموزشگاه مجتمع گیاه سبز به کد: 6_43/98//3/7) را داراست.

ما با افتخار در زمینه سلامتی و درمان کلیه عارضه های بدن به صورت کاملا گیاهی و طب سنتی در دنیا فعالیت میکنیم. و همچنین خرسندیم سه سال پیاپی از مصرف کنندگان محترم پیش از میلیون ها رای توانستیم تندیس برند محبوب دریافت کنیم .

مشاور ارشد نیوشا
% 0
رضایت مشتریان از ما
0 +
انواع محصولات دمنوشدارو
0 +
مشاوره های ارئه شده به مشتریان

زبان شناسی و طب سنتی

طب سنتی با استفاده از گیاهان و خواص آن ها برای درمان بیماری های مختلف استفاده میشود و از گذشته مرسوم بوده است؛ مزیتی که طب سنتی نسبت به طب نوین دارد اینست که عوارض بلند مدت ناشی از دارو های شیمیایی را ندارد. شیوه درمانی طب سنتی شیوه دفع کننده است، برخلاف طب جدید که معمولا شیوه درمانی رفع کنندگی دارد. طب سنتی از بیماری های آینده جلوگیری میکند ولی طب نوین بیشتر به درمان مرض واقع شده اختصاص دارد، به طوری که متخصصان زبان شناسی با بررسی زبان بیماری هایی که تا 6 ماه آینده بدن را تهدید میکنند پیش بینی میکند و زبان منعکس کننده ی بیماری های بدن است.

اسکرول به بالا