دمنوشدارو

رویه ثبت سفارش برای خارج از کشور

شما برای ثبت سفارش خارج از کشور باید از طریق سایت نیوشادرینکس اقدام کنید اما این وبسایت بصورت فروش مستقیم به مصرف کننده نهایی کار نمی کند. بلکه مصرف کننده نهایی میبایست پس از صحبت با یکی از مشاوران شرکت، از طریق وی اقدام به خرید نماید؛ علت آن است که مصرف محصولات نیوشا نیاز به مشاوره دارد. این محصولات حاوی گیاهان دارویی است و میبایست با نظر فرد آموزش دیده مصرف گردد. وقتی که مشتری با یک فرد مشاور ارتباط می گیرد می تواند از او راهنمایی بگیرد. همچنین مشاور نیز وظیفه پشتیبانی وی پس از خرید را دارد. اما اگر مشتری به تنهایی خرید را انجام دهد دیگر این امکان برای وی وجود نخواهد داشت.

مبلغ سفارش را به یورو یا دلار از طریق کارت های اعتباری بین المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت و… میتوانید پرداخت کنید. پرداخت از طریق درگاه پرداخت سایت بین المللی newshadrinks.com خواهد بود.

برای کسب مشاوره رایگان از مشاور ارشد دمنوشدارو شما میتوانید با شماره واتساپ 09371018306 تماس بگیرید یا فرم زیر را با دقت تکمیل کنید تا مشاوران ما در مدت 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرند. اگر می خواهید در زمان خاصی با شما تماس بگیریم زمان مورد نظرتان را به وقت ایران وارد کنید؛ بطور مثال از ساعت 13:00 تا ساعت 17:00 به وقت ایران؛ لطفا توجه کنید که حداقل 3 ساعت فاصله زمانی را انتخاب کنید در غیر اینصورت لزوما در زمان انتخابی با شما تماس گرفته نمیشود.

یقیناً پاسخ بلی است. قیمت محصولاتی که از انبار اروپا ارسال می شود متناسب با هزینه های بیزینس در اروپا (مثل حمل و نقل، مالیات، اجاره، حقوق و دستمزد و… ) است؛ بنابراین قیمت خرید محصولات نیوشا در خارج از طریق سایت بین المللی به یورو می باشد.

تمامی محصولات نیوشا دارای مجوزهای استاندارد، سیب سلامت، ISO و HACCP هستند. دمنوش نیوشا در خارج هم برای گرفتن مجوز های فروش به استانداردهای بین المللی نیاز داشته است که خوشبختانه توانسته است این مجوزها را اخذ نماید.

این امکان فقط برای کشورهایی بجز اتحادیه اروپا ، آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای آسیای میانه CIS (آذربایجان، ازبکستان، بلاروس، تاجیکستان، ترکمنستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان و مولداوی) وجود دارد. ارسال سفارشات برای سایر کشورها از طریق پست ایران بوده و هزینه سفارشات به ریال ایران می باشد.

برای پیگیری سفارشات ثبت شده در سایت بین المللی نیوشا (www.newshadrinks.com )، از طریق منوی Orders، گزینه Track your Order اقدام نمایید. شماره فاکتور تسویه شده خود را وارد نموده و کلید TRACK YOUR ORDER را بزنید:

  1. شماره فاکتور تسویه شده خود را وارد نموده و کلید TRACK YOUR ORDER را بزنید.
  2. در صفحه جدید، وضعیت فعلی سفارش شما قابل مشاهده است:

وضعیت سفارش یکی از این موارد خواهد بود:

  • در حال آماده سازی Processing
  • بسته بندی شده (در انتظار ارسال) Packed
  • ارسال شده Dispatched
  • تحویل مشتری شده ‎Delivered
  • برگشت داده شده Returned

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا